AutoGarbus automobilių dalys
+370 612 78179
Darbo laikas: I-V nuo 8 iki 17 val.
AutoGarbusDidmeninė prekyba auto dalimis

Automobiliu daliu nuolaidos nuo

AutoGarbus prekybą internetu pradėjo 2014 metais, tad didelėje automobilių dalių rinkoje esame jau seni ir su ne maža patirtimi klientai. Mes turime net keletą privalumų prieš visus kitus, esame veržlūs, ambicingi ir pasiryžę sparčiai tobulėti. Nuolatos auginame parduodamų auto dalių asortimentą geriausiomis kainomis. Šiai dienai galime pasigirti turintys virš 120 auto dalių gamintojų, bei virš 250000 skirtingų automobilių dalių, bei eksploatacinių medžiagų pasiūlą. Ir tai anaiptol dar ne viskas. Tikrai ne kiekybė, bet kokybė motyvuoja mus judėti į priekį. AutoGarbus savo klientams gali pasiūlyti geriausios kainos ir kokybės pasirinkimą didmeninėje ir mažmeninėje prekyboje.

Nuolatos konsultuojamės su gamintojais ir tiekėjais, kad galėtume pakonsultuoti ir jus, parenkant geriausias dalis jūsų automobiliui. Mūsų elektroninėje parduotuvėje įsigytos automobiliu detalės jums bus pristatytos asmeniškai, su kurjeriu, autobusų siuntų pagalba arba į artimiausią pašto matą. Paprasčiausias būdas pasirinkti detales yra prisijungus prie https://www.autogarbus.lt elektroninės parduotuvės ir suvedus jūsų automobilio duomenis, pasirinkti produktus arba susisiekite su mumis telefonu. Mes padėsime jums pasirinkti jums reikalingas tinkančias detales. Auto dalys mes galime pasiūlyti nuo pigiausių iki brangiausių.

Jeigu mūsų elektroninėje parduotuvėje nerandate reikiamų auto dalių, mes jas greitai užsakysime pas savo gamintojus. Susisiekite su mūsų vadybininkais ir automobilių dalys bus jums pristatytos artimiausiu metu.