AutoGarbus automobilių dalys
+370 612 78179
Darbo laikas: I-V nuo 8 iki 17 val.
AutoGarbusGaukite atlyginimą už Autogarbus bendrinimą kaip filialą.

Gaukite atlyginimą už "Autogarbus" kaip filialo bendrinimą.

Kas yra "Autogarbus" partnerių programa?

Jūsų klientai, sekėjai ir draugai džiaugsis sužinoję apie Autogarbus Automobilių dalis. Kai nukreipsite juos į „Autogarbus” įsigyti dalių automobiliui su savo specialią nuorodą, mes sumokėsime jums 10% komisinių nuo sumokėtos sumos kainos.

Pateikite paraišką, jei esate:

✅ Turinio kūrėjas.
✅ Turite svetainę arba Blog.
✅ Turite paskiras socialiniuose tinkluose.
✅ Esate profesionalus filialų rinkodaros specialistas.

Kaip Tai Veikia

Kurkite turinį

Geriausi partneriai rašo straipsnius, produktų pristatymus, kuria mokomąjį turinį, kuris padeda jų auditorijai suprasti, apie detalių kokybę ar kaip jas pasikeisti patiems. Savo turini galite stelbti savo bloguose, socialiniuose tinkluose ar straipsnių svetainėse. Įterpkite savo nuoroda į turinį ir pasakykite jiems, kodėl rekomenduojate Autogarbus.

Įtraukite auditoriją

Įtraukite auditoriją ir padėkite jai sėkmingai dirbti. Daugelis geriausiai pasirodžiusių „Autogarbus” filialų ne tik padeda savo auditorijai užsiregistruoti, bet ir teikia nuolatinę paramą, kuri padeda jiems būti sėkmingiems ilgainiui. Jūsų Video pristatymai, kaip užsiregistruoti ar Video apie Autogarbus automobilių detales, padės jūsų auditorijai sėkmingai pasirinkti.

Uždirbkite komisinius

Kai kas nors spustelės jūsų unikalią nuorodą ir per 60 dienų įsigys „Autogarbus” produktus (automobilių detales ar kitką), jus uždirbsite 10 % komisinių. Jei jie moka 100 Eur, uždirbate 10 Eur nuo kiekvieno pirkimo. Kuo daugiau klientų rekomenduosite, tuo daugiau jus uždirbsite. Kai susikaups 50 Eur jūsų uždirbtų komisinių, jums bus atliktas mokėjimas.

Jūsų rinkodara

Pasidalykite savo specialiomis nuorodomis savo socialiniuose tinkluose, kad gautumėte pasyvių pajamų.

Lengvas nuorodų sekimas

Peržiūrėkite savo nuorodų įtraukimą realiuoju laiku savo paskyroje ir kurkite naujas, kad nustatytumėte, kurios kampanijos nuorodos sulaukia daugiausia paspaudimų ir uždirba daugiau pajamų.

Mokėjimai laiku

Komisiniai mokami tiesiai į jūsų PayPal sąskaitą arba bankinių pavedimu, kiekvieno mėnesio 25 diena, jei jus esate uždirbę daugiau kaip 50 Eurų.