AutoGarbus automobilių dalys
+370 612 78179
Darbo laikas: I-V nuo 8 iki 17 val.
AutoGarbusAuto dalių garantijos

Prekėms taikomas iki dviejų metų garantinis terminas

Auto dalių garantija

Konkrečiai prekei taikoma garantija nurodoma gamintojo pakuotėje. Papildomai gali būti nurodoma ir pardavimo dokumente.

Jei prekė ne dėl lūsų kaltės pasirodė netinkama naudoti nepasibaigus garantiniam laikotarpiui, ji keičiama į naują, taisoma arba grąžinami pinigai. Prekių keitimas, grąžinimas, netinkamų naudoti priėmimas atliekamas mūsų sandėlyje arba galite jas kartu su pirkimą patvirtinančiais dokumentais bei nurodyta grąžinimo priežastimi, išsiųsti per kurjerines tarnybas į centrinę UAB AutoGarbus būstinę: Laisvės pr. 88, LT-06125 Vilnius.

Kokybiškos prekės grąžinamos galimas per 14 d.

Nepamirškite, kad garantijos automobilių dalims galioja tik jeigu turite darbus atlikusio autoserviso sąskaitą. Jeigu sąskaitos neturite dėl garantijos galiojimo nuspręs UAB AutoGarbus administracija.

Susitarus, prekės garantiniu laikotarpiu gali būti taisomos. Taisymo procedūra rūpinasi UAB AutoGarbus arba būsite nukreiptas į garantinio aptarnavimo centrus. Nesugadintas ir nenaudotas prekes automobiliams (originalioje nesugadintoje pakuotėje) priimsime atgal arba pakeisime į kitas prekes pateikus pirkimą patvirtinančius dokumentus.

Kai kurios elektros ir elektroninės įrangos prekės yra nekeičiamos ir nepriimamos atgal. UAB AutoGarbus neatsako už tai, jei svetainėje matytos prekės vaizdas skyrėsi nuo gautojo spalva, forma, įsivaizduojamu dydžiu dėl Jūsų naudojamo vaizduoklio ypatybių.

Pretenzija į garantiją bus atmesta, jei:

  • Nepateiksite pirkimą įrodančio dokumento.
  • Nepateiksite pilną prekės komplektaciją.
  • Detalės buvo keistos NE komplekte. Tai taikoma tokioms prekėms kurias primygtinai rekomenduojama keisti komplekte – skirstymo diržas, sankaba, amortizatoriai, stabdžių diskai ir pan.