AutoGarbus automobilių dalys
+370 612 78179
Darbo laikas: I-V nuo 8 iki 17 val.
AutoGarbusApie AutoGarbus

Apie AutoGarbus

Kas mes ir kodėl verta pasirinkti AutoGarbus?

Esame vieno iš didžiausių Europoje Polcar automobilių dalių tiekėjo bei automobilinių dalių gamintojo oficialus atstovas Lietuvoje. Įmonė Polcar savo sandėliuose turi daugiau kaip 120000 prekių pozicijų.

AutoGarbus bendrovė yra labai gerai žinoma Lietuvos rinkoje ir yra viena didžiausių automobilių dalių tiekėjų Lietuvoje. Įmonė užsiima didmenine ir mažmenine prekyba dalimis visų markių automobiliams. Turime ypatingai platų žibintų, posūkių, jų stiklų, variklio gaubtų, sparnų, posparnių, variklio bei bamperių apatinių apsaugų. Taip pat priekinių ir galinių bamperių, rėmų, remontinių arkų ir slenksčių pasirinkimą, šoninių veidrodėlių ir jų stiklų asortimentą.

Taip pat prekiaujame įvairiais salono, kondicionierių, oro, tepalo bei aušinimo sistemos radiatoriais, aušinimo ir salono ventiliatoriais, vandens siurbliais, visomis pakabos, važiuoklės, transmisijos bei elektros dalimis.

AutoGarbus
Aukščiausia kokybė
Mes tiekiame tik aukščiausios kokybės automobilių dalis

Pristatymas
Pristatome prekes kiekvieną darbo dieną į visus miestus.

Didmeninės kainos
Žemiausios kainos rinkoje ir aukščiausios nuolaidos

Susisiekite el. paštu
El.paštas info@garbus.lt

Skubi pagalba telefonu
Mob. +370 610 20159

Mūsų ofisas
Laisvės pr. 88, LT-06125, Vilnius

Populiariausi automobilių dalių tiekėjai

Tarp daugiau nei 400 automobilių dalių tiekėjų yra šios įmonės, tiekiančios originalias dalis, taip pat tos įmonės, kurių mes esame atstovai Lietuvoje.