AutoGarbus automobilių dalys
+370 612 78179
Darbo laikas: I-V nuo 8 iki 17 val.
AutoGarbusAuto dalių DUK
AutoGarbus

Klausimai?

Klausimai ir atsakymai

I-V nuo 8 iki 17 val.!
Telefonu: +370 612 78179

AutoGarbus auto dalių DUK

AutoGarbus automobilių dalių klausimai ir atsakymai

Ar mano prekės gali būti pristatytos kitam žmogui?

Taip. Jūs, užsakydami prekes, galite nurodyti kito žmogaus duomenis, įskaitant adresą, kuriuo jam turi būti pristatytos prekės.

Kaip elgtis, jei pristatyta siunta yra pažeista?
  • Į namus pristatytos siuntos kokybę tikrinkite dalyvaujant kurjeriui. Jei pastebėjote, kad ji turi pažeidimų:
  • apie tai pasakykite prekes atvežusiam kurjeriui
  • siuntos pristatymo dokumente pažymėkite, kad pakuotė turi pažeidimų ir kartu su kurjeriu užpildykite Pakuotės pažeidimų (patikrinimo) aktą
  • patikrinkite pakuočių viduje esančias prekes ir, jei jos pažeistos, pažeidimus užfiksuokite nuotraukose. Nuotraukos bus reikalingos prekių grąžinimo procedūrai
  • jei pakuotė nepažeista, dalyvaujant kurjeriui prekių tikrinti nereikia. Jei priimate siuntą ir pasirašote dokumentus, laikoma, kad siunta pristatyta tvarkingai.
Kam reikalinas kėbulo identifikavimo numeris parkant auto dalis (VIN)?

Automobiliai, kurių pagrindiniai duomenys (markė, modelis, pagaminimo metai, variklio tūris ir t.t.) atrodo vienodi, gali skirtis tam tikromis detalėmis. Įvedus tikslų VIN numerį, Jūs visada būsite tikras, kad gausite detalę, kuri garantuotai tiks Jūsų automobiliui.
VIN – transporto priemonės identifikavimo (kėbulo) numeris (angl. Vehicle Identification Number). Jį galite rasti transporto priemonės registracijos pažymėjime. VIN sudaro 17 simbolių, pateikite visus jo simbolius.

Per kokį laikotarpį gausiu užsakytas prekes?

Jei esate iš Vilniaus, prekę turėtumėte gauti per vieną darbo dieną ar net per keletą valandų. Jei esate iš kito miesto, prekę gausite 12/24 valandų bėgyje.

Ar visas auto dalis turite sandėlyje?

Ne visas, kai kurias dalis reikia užsakyti. Jei dalių tuo metu nėra mūsų sandėlyje, užsakymo laikas trunka nuo 1 dienos iki kelių savaičių. Prieš užsakant dalis tiesiogiai iš gamintojo imamas užstatas.

Ar pas jus auto detalės yra pigesnės nei kitur?

Mes visada stengiamės pateikti konkurencingas kainas bei platų prekių asortimentą. Visada siekiame, kad pirkėjas gautų geriausią kokybę už palankią kainą. Mes negalime teigti, kad visiškai visos prekės pas mus yra žemiausia kaina, bet galim garantuoti, kad pas mus visos prekės yra aukščiausios kokybės.

Naujos auto dalys

AutoGarbus gali Jums pasiūlyti labai platų asortimentą naujų auto dalių.

AutoGarbus akomoliatoriai

Garsus gamintojai

Prekiaujame tik naujomis, gerai žinomų ir patikimų gamintojų dalimis.

AutoGarbus stabdžių diskai

Konsultacija

Pasiūlysime jums tik geriausius sprendimų priėmimo variantus.

AutoGarbus žvakės