AutoGarbus automobilių dalys
+370 612 78179
Darbo laikas: I-V nuo 8 iki 17 val.
AutoGarbusPartnerių taisyklės ir sąlygos

Partnerių programos veikimo sutartis.

Ši Partnerių programos veiklos sutartis yra sudaryta ir tarp „UAB AutoGarbus” („arba „mes”) ir jūsų (jūs arba jūsų įmonė”) šalies, teikiančios paraišką tapti „autogarbus.lt“ filialu. Šioje Sutartyje nurodytos sąlygos taikomos jūsų dalyvavimui autogarbus.lt affiliates (toliau – Partnerių programa).

Registracija į Partnerių programą

Turite pateikti Partnerių programos paraišką mūsų svetainėje. Turite tiksliai užpildyti paraišką norėdami tapti filialu ir nenaudoti jokių slapyvardžių ar kitų priemonių, kad nuslėptumėte savo tikrąją tapatybę ar kontaktinę informaciją. Peržiūrėję jūsų paraišką, paprastai per dvi (2) darbo dienas informuosime apie sutikimą ar atmetimą dalyvauti Partnerių programoje. Mes galime priimti arba atmesti jūsų paraišką savo nuožiūra dėl bet kokios priežasties.

Šalių įsipareigojimai

  1. Priimdamas jus kaip filialą, UAB Autogarbus sutinka, jūsų Partnerių programos paskyroje suteikti jums priėjimą prie grafinės ir tekstinės nuorodos į programos svetainę ir (arba) kitą kūrybinę medžiagą (bendrai – „Nuorodos“), kurias galite rodyti jums priklausančiose svetainėse, bloguose ir socialiniuose tinkluose (bendrai – „Žiniasklaida“). Šios nuorodos padės identifikuoti jus kaip mūsų Partnerių programos narį.
  2. Mokėsime jums visus jūsų uždirbtus komisinius, kiekvieno mėnesio 25 dieną, jei jūsų sąskaitos likutis tuo metu bus didesnis nei 50 Eurų. Sąskaitos, kurių likutis mažesnis nei 50 Eurų, bus perkeltos į kitą mėnesį ir toliau bus perkeliamos kas mėnesį, kol bus pasiekta 50 Eurų. Pasiliekame teisę išskaičiuoti iš jūsų sąskaitos už bet kokius anksčiau sumokėtus kvalifikuotus veiksmus, kurie vėliau bus nustatyti kaip neatitiko kvalifikuoto veiksmo reikalavimų.
  3. Mokėjimas už komisinius priklauso nuo to, ar jūsų Klientai išleidžia tokias lėšas „autogarbus.lt“, svetainėje įsigydami produktu, todėl sutinkate, kad „UAB Autogarbus“ bus atsakinga jums už komisinius tik tiek, kiek „UAB Autogarbus“ gavo tokių lėšų iš Klientų. Jūs atleidžiate mus nuo bet kokių pretenzijų dėl komisinių, jei mes negavo tokių lėšų iš Klientų.

Partneris taip pat sutinka:

Esate visiškai atsakingi už savo Medijos ir viso joje esančio ar su ja susieto turinio kūrimą, veikimą ir priežiūrą. Įsitikinkite, kad visa medžiaga, paskelbta jūsų žiniasklaidoje ar kitaip naudojama ryšium su Partnerių programa, nėra neteisėta ir nepažeidžia jokios trečiosios šalies intelektinės nuosavybės ar asmeninių teisių.

Jus sutinkate savo rinkodaros veikloje nenaudoti nepageidaujamų el. laiškų („šlamšto”) siuntimo, sutinkate nenaudoti reklaminių programų ir vykdomųjų programų, kurios pateikia reklaminį turinį arba yra susietos su programomis, teikiančiomis reklaminį turinį.

Nutraukimas
Ši Sutartis įsigalioja tą dieną, kai patvirtiname jūsų Partnerių programos paraišką. Galite bet kada nutraukti savo dalyvavimą Partnerių programoje, pašalindami visas Nuorodas iš savo Medijos ir ištrindami visas Nuorodų kopijas.

Pakeitimus
Be bet kokio pranešimo, kurį leidžiama pateikti pagal šią Sutartį, mes galime bet kuriuo metu pakeisti bet kurias šios Sutarties sąlygas, pateikdami jums pranešimą el. Paštu.

Pateikdami paraišką ir pateikdami paraišką Partnerių programai, jūs patvirtinate ir pripažįstate, kad perskaitėte visą šią Sutartį ir sutinkate laikytis visų jos sąlygų. Jei nenorite būti saistomi šios Sutarties, neturėtumėte pateikti paraiškos Partnerių programai.